Hakkimizda2021-07-02T16:02:02+03:00

HAKKIMIZDA

1986 yılında, Nefesoğulları Motorlu Araçlar Ltd. Şti. olarak kurulan ve Mercedes-Benz markası için hizmet veren Nefesoğulları Grup bünyesine, yeni yerimizi ve yeni yetkilerimizi Nefesoğulları Motorlu Araçlar olarak ilave ettik.

Nefesoğulları Motorlu Araçlar kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiş; siz araç sahiplerinin isteklerini, servis sürecinin her aşamasında daha kaliteli, daha ekonomik ve daha hızlı bir şekilde yanıt vermeyi prensip edinmiştir. Tüm süreçlerimizde ve uygulamalardaki ana ölçütümüz; Kullanıcı ihtiyaçlarının optimum ölçülerde karşılanmasının yanı sıra, zaman faktörünün günümüzdeki değerini göz önünde bulundurarak, servis süreçlerimizi planlanan teslim süresi içerisinde tamamlamaktır.

Bu düşüncelerimiz ışığında 1986 yılından bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz, Mercedes-Benz markasına bağlı hizmetlerimizi, yetkilendirerek devam ettirmeye karar verdik. Grup bünyemizde Nefesoğulları Otomotiv ve Tekstil Sanayi Tic. Ltd. Şti. Nefesoğulları Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. ve Nefesoğulları İnşaat Turizm San.ve Tic. Ltd. Şti bulunmaktadır.

Vizyon

Güvenilir, güçlü, seviyeli, kaliteli, tercih edilen, tavsiye edilen, kazanan ve kazandıran en iyi Mercedes-Benz Yetkili servisi olmaktır.

Misyon

Birlikte oluşturacağımız yaratıcı fikirlerimizi belli bir disiplin ve sistem içerisine sokarak, geleceğimiz için sürekliliğini sağlamak amacıyla çağımızın modern yönetim anlayışı olan toplam kalite felsefesini kendimize model olarak belirliyoruz.

Çalışanların Katılımı

Çalışanlarımızı gerçek değerlerimiz ve ailemiz olarak kabul edip onlara yatırım yaparak, onların eğitim ve yetiştirme yoluyla gelişimini sağlayarak, iyileştirme faaliyetlerimize bizzat katılımını sağlamak. Tüm çalışanlarımızı kanunlara, uluslararası anlaşmalara, Mercedes-Benz standartlarına uygun yapmak, firmamızda sunmuş olduğumuz üstün nitelikteki servis hizmeti, yalnızca mükemmel eğitimli ve temsil ettiğimiz marka da öncü araç teknolojileri ile ilgili geniş kapsamlı bilgiye sahip servis personeli ile sağlanmaktadır. Bu nedenle servis personelimiz sürekli güncel bilgilerle donatılmakta ve almakta oldukları eğitimler ile bilgi yelpazesi sürekli yeni teknolijilere uyarlanarak genişletilmektedir. Servis teknik personelimiz; temel, mesleki ve uzmanlık bilgilerini kapsayan ve gelişmeyi hedef alan içeriklere sahiptir.

Yetkili servisimizde, güncel teknik bilgiye sahip, eğitimli servis danışmanlarımız ve teknisyenlerimiz aracınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak bir sonraki bakım zamanına kadar aracınızı güvenle kullanmanıza yardımcı olacaklardır. Sürüş keyfinizi ve güvenliğinizi korumak için aracınızın düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyduğunu lütfen unutmayınız.

Bakımlarınız ilgili detaylar için lütfen bu formu kullanarak bizimle iletişime geçiniz. E-Posta [email protected]

Call Now Button