Varan Yol Boyunca – Mercedes-Benz Nefesoğulları Bayisi Açıldı

Otomotiv sektörüne yön veren markaların başında yer alan Mercedes Benz, bayi ağına her geçen gün yenilerini ekliyor. Mercedes Benz Nefesoğulları bayisi 18 Nisan Cumartesi günü Maslak’ta 2 bin metrekarelik alanda görkemli bir törenle açıldı.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç: “Bayi açılışları önemli birer yatırımdır”

Sunuculuğunu Tuğba Özay’ın yaptığı açılışta, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, bölgedeki yatırımlara vurgu yapan bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında Nefesoğulları şirketinin kurucusu Dursun Nefesoğulları’nın takdir-e şayan başarısına da dikkati çeken Genç, Maslak bölgesi açısından büyük bir yatırım olduğunu ve Mercedes Benz gibi önemli bir markanın, bölgelerinde tüketicilere bu denli önemli bir bayi kanalıyla ulaşacak olmalarından dolayı mutlu olduklarını belirtti.
Dursun Nefesoğulları: “Bayiler otomotiv sektörünün bel kemiğidir”
Nefesoğulları şirketinin kurucusu Dursun Nefesoğulları ise mücadele dolu iş yaşamında Mercedes Benz gibi değerli bir markanın bayisi olma konumuna gelmelerinden kaynaklı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Giderek gelişen otomotiv sektörüne de vurgu yapan Nefesoğulları, sektörün bel kemiğinin bayiler olduğuna dikkati çekerek, müşteri memnuniyetinin bayiler kanalıyla sağlanmasındaki rollerine vurgu yaptı.
Tuğba Özay: “Kadınlar araba kullanma konusunda çok başarılılar!”

2015-06-09T07:37:26+03:00
Call Now Button