Yedek Parça2019-02-11T16:20:05+03:00

YEDEK PARÇA

Orijinal yedek parçalar, aracınızın ömrünü uzatır, ilk günkü değeri korunur, aracınızdan beklenilen konforu ve performansı garantiler ve kaliteye dayalı uzun kullanım ömrü sağlar.

Bu parçalar, emniyet, kalite, sürüş güvenliği, teknoloji, dayanıklılık ve verimlilik gibi daha bir çok özellik düşünülerek ve üretimi buna göre gerçekleştirilmiş aracınız için en uygun parçadır. Taklit yedek parçalar, görsel olarak orijinal parçalara benzese de, zararlı maddeler içerebilmekte ve aracınıza zarar verebilmektedir.

Orijinal yedek parçalar, çok daha sağlam ve kaliteli olduğu için aracınızı arızadan uzak tutar ve onu uzun süre keyifle kullanmanıza yardımcı olur. Kalitesi göz önünde bulundurulduğunda ise uzun vadede çok daha ekonomiktir. Tüm bu niteliklere sahip orjinal parçalardan faydalanabilmek için servisimizden hizmet alabilirsiniz. Aksesuar, Orijinal ürün aksesuarları sayesinde, aracınız çok daha şık, pratik ve teknik açıdan çok daha performanslı bir hale getirebilirsiniz.

Tüm bu aksesuarlar, Araç markanız tarafından sadece aracınız için tasarlanmış ve her bir model kadar özenle ve detaylı bir şekilde üretilmiştir. Bu yüzden hepsi Mercedes-Benz’inizle tam uyumludur. Aracınıza uygulanması son derece kolay olan orijinal aksesuarlar, size mutlak kalite, performans ve güvenilirlik garantisi sağlar. Aracınıza en uygun aksesualar ile ilgili detaylı bilgi almak için linki kullanarak yetkili personellerimize ulaşabilirsiniz.

Bilgilerimin Mercedes-Benz Türk A.Ş. ve Mercedes-Benz Group AG ile grup ve bağlantılı şirketleri tarafından kullanılabileceğini kabul ediyorum.

Mercedes-Benz Gizlilik Sözleşmesini Okuyun

KVKK kapsamındaki aydınlatma metnini okudum, anladım kabul ediyorum.

Call Now Button