Yetkili Servis2019-02-07T01:38:27+03:00

YETKİLİ SERVİS

Teknolojik açıdan en üst düzeyde tasarlanmış ve üretilmiş çok sayıda parçanın bir araya getirilmesiyle oluşturulan aracınızın kullanıma ya da zamana bağlı olarak belli periyotlarda bakım ve kontrollere ihtiyacı vardır.

Aracınızdan azami verim sağlayabilmeniz ve yıllar boyu güvenle kullanabilmeniz için bu periyotlara uygun bakım ve kontrolleri uygulamak gerekmektedir. Firmamızda sunmuş olduğumuz üstün nitelikteki servis hizmeti, yalnızca mükemmel eğitimli ve temsil ettiğimiz marka da öncü araç teknolojileri ile ilgili geniş kapsamlı bilgiye sahip servis personeli ile sağlanmaktadır.

Bu nedenle servis personelimiz sürekli güncel bilgilerle donatılmakta ve almakta oldukları eğitimler ile bilgi yelpazesi sürekli yeni teknolijilere uyarlanarak genişletilmektedir. Servis teknik personelimiz; temel, mesleki ve uzmanlık bilgilerini kapsayan ve gelişmeyi hedef alan içeriklere sahiptir.

Yetkili servisimizde, güncel teknik bilgiye sahip, eğitimli servis danışmanlarımız ve teknisyenlerimiz aracınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak bir sonraki bakım zamanına kadar aracınızı güvenle kullanmanıza yardımcı olacaklardır. Sürüş keyfinizi ve güvenliğinizi korumak için aracınızın düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyduğunu lütfen unutmayınız.

Herşey Dahil Lastik Oteli

Emanet ettiğiniz lastikleriniz standartlara uygun şekilde depolanmaktadır. Depomuza alınan lastikleriniz poşetlenerek depomuzdaki yerine kaldırılır. Depomuz kapalı mekan olup lastikleriniz su, nem, kimyasal maddelerden arındırılmış ortamda muhafaza edilir.

Bilgilerimin Mercedes-Benz Türk A.Ş. ve Mercedes-Benz Group AG ile grup ve bağlantılı şirketleri tarafından kullanılabileceğini kabul ediyorum.

Mercedes-Benz Gizlilik Sözleşmesini Okuyun

KVKK kapsamındaki aydınlatma metnini okudum, anladım kabul ediyorum.

Call Now Button